GTM-PC3CB4R
Kategórie      

Fóliový balón smajlík s klobúčikom 63 cm

Fóliový balón smajlík s klobúčikom 63 cm

Výrobca: Anagram
Kód: 00753
 
Dostupnosť: vypredané
Počet skladom: 0 ks
3,30 €

Fóliový balón smajlík s klobúčikom 63 cm

Krásny párty balón v tvare smajlíka s klobúčikom je ideálny pre oslávenca v každom veku. Môžete ho priviazať o darček alebo doplniť latexovými balónikmi a začleniť ho do vašej narodeninovej výzdoby.

  • výška 63 cm
  • šírka 35 cm
  • určený na plnenie héliom

 

Použitie: Balón je vhodný na plnenie héliom. V prípade plnenia vzduchom ho môžete nafúkať pumpou na balóny alebo ústamy pomocou slamky na pitie. Balón má samouzatvárateľný ventil. Je vhodný na opakované použite.

Varovanie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte v blízkosti nadzemného vedenia elektrickej energie alebo počas búrky. Nebezpečenstvo zadusenia/omotania sa pridanou dlhšou stuhou. Materiál balóna je citlivý na zmeny teploty. Pri nižšej teplote môže balón spľasnúť. Po spätnom zohriatí na teplotu, pri ktorej bol nafúkaný sa nafúkne na pôvodnú veľkosť. Pri veľkých výkyvoch teplôt už nemusí dôjsť k vráteniu do pôvodnej veľkosti. Pri vysavení vyšším teplotám môže balón prasknúť. Balón je vyrobený z materiálu, ktorý sa dá recyklovať. Nie je biologicky rozložiteľný vo voľnej prírode.

Produkty kupované spoločne s týmto produktom

Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Kontaky

Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

 

Nie sme platci DPH. 

Tel.: +421 911 564 050

E-mail: info@karnevalsro.sk