Kategórie      

Ako pripraviť rozlúčku so slobodou

Rozlúčka so slobodou je jedna z najdivokejších dámskych jázd. Či už ju strávite na spoločnom wellness pobyte alebo si ju užijete na párty so striptérom závisí hlavne od vášho rozpočtu. Spolu si prejdeme čo je potrebné na skvelú rozlúčku so slobodou.

 

Základom na rozlúčkovej párty je označenie budúcej nevesty tak, aby to bolo zrejmé. Potom aj barman bude vedieť komu má dať drink zdarma :). Na výber máte z čeleniek, odznakov, šierp alebo náhrdelníkov.

 

Rozlúčka so slobodou, hen pártyRozlúčka so slobodou, hen pártyRozlúčka so slobodou, hen párty

 

Samozrejme rovnako dôležité je i označenie družičiek. Môže byť pomocou odznakov, čeleniek alebo šierp. No môžete siahnuť i po netradičnejších kúskoch ako sú farebné parochne či čelenky so zajačími uškami. Tu sa rozhodne medze vašej fantázii nekladú. Čím bláznivejšie a výstrednejšie o to viac sa neskôr zasmejete pri pozeraní spoločných fotiek.

 

Rozlúčka so slobodou, hen pártyRozlúčka so slobodou, hen pártyRozlúčka so slobodou, hen párty

 

A keď sme už pri fotkách v ponuke je nepreberné množstvo fotorekvizít či už z papiera alebo nafukovacích no siahnuť môžete i po vtipných okuliaroch, parochniach alebo perových boa, je len na vás čo vyberiete. Šikovnejšie si môžu zobrať biely kartón, temperové alebo akrylové farby, glitre, ostré nožnice, lepidlo a poľahky si vytvoria vlastné.

 

Rozlúčka so slobodou, hen pártyRozlúčka so slobodou, hen párty

 

Zábava by nebola zábavou bez veselých a šteklivých hier na rozlúčkovej párty. Tu to závisí hlavne od odvahy a temperamentu nevesty či sa zapojí do týchto hier alebo by to bolo na ňu príliš. Hry sa riadia jednoduchým pravidlom: úloha je buď splnená alebo nesplnená. Samozrejme netreba zabudnúť na trest za nesplnenie úlohy, ktorý väčšinou spočíva vo vypití určeného množstva alkoholu, to je už na vás.

 

Rozlúčka so slobodou, hen pártyRozlúčka so slobodou, hen pártyRozlúčka so slobodou, hen párty

 

Na záver treba už len spomenúť balóniky fúkané héliom na výzdobu alebo len tak do ruky pre nevestu, ružové papierové kvety alebo krásny trblietkavý banner, ktorý každému jasne povie čo sa tu oslavuje.

 

Rozlúčka so slobodou, hen pártyRozlúčka so slobodou, hen párty Rozlúčka so slobodou, hen párty

 

 

Kontaky

Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

IČ DPH: 202417408

  

+421 911 564 050

info@karnevalsro.sk

Copyright 2016 - 2024 © Nasaparty.sk