Kategórie      

Párty nápady

Postupene vám prinesiem rôzne nápady ako si oživiť letnú párty. Či už je to výroba výzdoby, párty taštičiek, klobúčikov alebo čo je určite rovnako dôležité rôznych dobrôt alebo maškŕt. Mnohý zástancovia zdravej stravy nás určite odsúdia. No my čo maškrtíme striedmo si na oslave alebo párty radi doprajeme. Tak vám prajme veľa zábavy pri plánovaní oslavy/párty ale hlavne počas nej. To si všetci najviac pamätáme či sme sa bavili a cítili príjemne.

1 2 >>
Balónový stĺp
Pridané: 23.05.2022
|
Monika

Tento stĺp sme robili len celkom nedávno a tak vám môžeme k nemu pridať rozpis balónov, ktoré sme použili.

viac
Dekorácie z balónov
Pridané: 10.03.2021
|
Monika

Latexové alebo hovorovo gumové balóny patria na každú narodeninovú párty alebo oslavu. Balónová výzdoba je nenáročná a rýchlo zhotoviteľná. Samozrejme to platí pre základné tvary a zostavy. Náročnejšie si vyžadujú značnú dávku zručnosti a praxe. V nasledujúcom článku vám ukážeme pár jednoduchých ale efektných balónových dekorácií.

viac
Ako pripraviť narodeninovú oslavu 1 narodenín
Pridané: 29.01.2021
|
Monika
Ako priparaviť narodeninovú oslavu 1 narodenín pre chlapca a pre dievčatko

Oslava prvých narodenín patrí medzi udalosti na ktoré sa teší celá širšia rodina. Párty môže poňať ako čisto rodinnú udalosť alebo pozvete i nových kamarátov vášho drobca. Od toho sa už potom odvýja veľkosť vašej párty a množstvo výzdoby, ktoré budete potrebovať.No o tom si už povieme v článku.

viac
Ako sa pripraviť na Halloween
Pridané: 14.10.2020
|
Monika

Nie je párty ako Halloweenska párty. Vystrašiť a vyjašiť sa počas nej dá dosýtosti. Niektorí možno namietnu, že je to americký sviatok, no popravde, je to starý slovanský a keltský sviatok u nás zachovávaný ako Svetlonos a do Ameriky sa dostal s anglickými prisťahovalcami.

viac
Ako privítať doma bábätko
Pridané: 01.10.2020
|
Monika
Vítaj doma bábätko

Radosť z príchodu bábätka na svet je obrovská. Na jeho príchod domov sa tešia nielen oteckovia a mamičky, ale rovnako i starí rodičia, ktorí očakávali svojho vnúčika či vnučku. Mnohí otcovia už nechcú zostať len pri tradičnom uprataní domácnosti, ale radi by svoju polovičku prekvapili a potešili peknou výzdobou. Zostanťe s nami a pozrite sa ako by to mohlo vyzerať...

viac
Ako vyfúknuť a nafúknuť fóliový balón
Pridané: 22.05.2019
|
Monika

S naším návodom vyfúknete vaše fóliové balóniky rýchlo a ľahko. :) Ak ich chcete nafúkať pozrite sa na posledný obrázok.

viac
1 2 >>

Kontaky

Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

IČ DPH: 202417408

  

+421 911 564 050

info@karnevalsro.sk

Copyright 2016 - 2024 © Nasaparty.sk