Párty nápady

Postupene vám prinesiem rôzne nápady ako si oživiť letnú párty. Či už je to výroba výzdoby, párty taštičiek, klobúčikov alebo čo je určite rovnako dôležité rôznych dobrôt alebo maškŕt. Mnohý zástancovia zdravej stravy nás určite odsúdia. No my čo maškrtíme striedmo si na oslave alebo párty radi doprajeme. Tak vám prajme veľa zábavy pri plánovaní oslavy/párty ale hlavne počas nej. To si všetci najviac pamätáme či sme sa bavili a cítili príjemne.

Jednorožce úžasná detská párty
Pridané: 14.06.2018

Ako naplánovať úžasnú párty s Jednorožcami? Ak vás trápi takáto otázka je  zrejmé, že  to bude dievčenská párty v nádherných pastelových tónoch. Podľa toho sa treba pripraviť na záplavu ružovej, fialovej, levanduľovej či mentolovej farby pripomínajúcich detskú hravosť a smiech. Takže sa poďme do toho spolu ponoriť.

viac
Ako naplánovať detskú Párty s Krtkom
Pridané: 26.04.2018

Kto by nepoznal rozprávku o Krtkovi a jeho kamarátoch. Po rokoch sa znovu objavuje na obrazovkách a spoločne s ním prichádza i kolekcia pohárov, tanierov, slamiek, servítkov, balónikov, girlánd a ďalších prepotrebných vecí na párty alebo oslavu narodenín. Skúsime vám trošku s prípravou oslavy pomôcť.

viac
Nápady na letnú párty
Pridané: 17.07.2017

Oslava alebo párty v štýle rozprávky Hľadá sa Dory určite patrí medzi témy, ktoré dokážu i v horúcom lete schladiť. Možností je veľa tak sa poďme spolu na niektoré pozrieť.

viac

Kontaky

Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

 

Nie sme platci DPH. 

Tel.: +421 911 564 050

E-mail: info@karnevalsro.sk