Kategórie      

Párty nápady

Postupene vám prinesiem rôzne nápady ako si oživiť letnú párty. Či už je to výroba výzdoby, párty taštičiek, klobúčikov alebo čo je určite rovnako dôležité rôznych dobrôt alebo maškŕt. Mnohý zástancovia zdravej stravy nás určite odsúdia. No my čo maškrtíme striedmo si na oslave alebo párty radi doprajeme. Tak vám prajme veľa zábavy pri plánovaní oslavy/párty ale hlavne počas nej. To si všetci najviac pamätáme či sme sa bavili a cítili príjemne.

Ako sa pripraviť na Halloween
Pridané: 14.10.2020
|
Monika

Nie je párty ako Halloweenska párty. Vystrašiť a vyjašiť sa počas nej dá dosýtosti. Niektorí možno namietnu, že je to americký sviatok, no popravde, je to starý slovanský a keltský sviatok u nás zachovávaný ako Svetlonos a do Ameriky sa dostal s anglickými prisťahovalcami.

viac
Ako privítať doma bábätko
Pridané: 01.10.2020
|
Monika
Vítaj doma bábätko

Radosť z príchodu bábätka na svet je obrovská. Na jeho príchod domov sa tešia nielen oteckovia a mamičky, ale rovnako i starí rodičia, ktorí očakávali svojho vnúčika či vnučku. Mnohí otcovia už nechcú zostať len pri tradičnom uprataní domácnosti, ale radi by svoju polovičku prekvapili a potešili peknou výzdobou. Zostanťe s nami a pozrite sa ako by to mohlo vyzerať...

viac
Ako vyfúknuť fóliový balón
Pridané: 22.05.2019
|
Monika

S naším návodom vyfúknete vaše fóliové balóniky rýchlo a ľahko. :)

viac
Jednorožce úžasná detská párty
Pridané: 14.06.2018
|
Monika
Ako naplánobvať detskú párty

Ako naplánovať úžasnú párty s Jednorožcami? Ak vás trápi takáto otázka je  zrejmé, že  to bude dievčenská párty v nádherných pastelových tónoch. Podľa toho sa treba pripraviť na záplavu ružovej, fialovej, levanduľovej či mentolovej farby pripomínajúcich detskú hravosť a smiech. Takže sa poďme do toho spolu ponoriť.

viac
Ako naplánovať detskú Párty s Krtkom
Pridané: 26.04.2018
|
Monika
Detská párty s Krtkom

Kto by nepoznal rozprávku o Krtkovi a jeho kamarátoch. Po rokoch sa znovu objavuje na obrazovkách a spoločne s ním prichádza i kolekcia pohárov, tanierov, slamiek, servítkov, balónikov, girlánd a ďalších prepotrebných vecí na párty alebo oslavu narodenín. Skúsime vám trošku s prípravou oslavy pomôcť.

viac
Nápady na letnú párty
Pridané: 17.07.2017
|
Monika
Hľadá sa Dory

Oslava alebo párty v štýle rozprávky Hľadá sa Dory určite patrí medzi témy, ktoré dokážu i v horúcom lete schladiť. Možností je veľa tak sa poďme spolu na niektoré pozrieť.

viac

Kontaky

Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

 

Nie sme platci DPH. 

Tel.: +421 911 564 050

E-mail: info@karnevalsro.sk