Kontakt

Úvod INFO Kontakt

Karneval s.r.o.

V prípade akých koľvek informácií sa na nás neváhajte obrátiť. Tovar máme priamo skladom. Zároveň ho predávame i na našej kamennej predajni a preto vám dokážeme poradiť  a aj doporučiť vychádzajúc zo skúseností vlastných ako aj zo skúseností našich zákazníkov. Spoločnosť Karneval s.r.o. nie je platcom DPH.

 

Kamenná predajňa:                                            Otváracie hodiny:

Karneval

Námestie osloboditeľov 76                                      Po - Pia: 09.00-17.00 h (obedňajšia prestávka: 12.00-13.00 h)

031 01  Liptovský Mikuláš                                       So - Ne: zatvorené

                                      

IČO: 48008249                                                                                     


Telefón:

+421 911 564 050

+421 907 030 465

 

Email: info@karnevalsro.sk


 

 

Pár viet o nás

Vitajte na stránkach nášho e-shopu. z malinkej požičovne kostýmov sme sa postupne stali predajňou a on-line obchodom, ale ako to celé vlastne začalo?

 

Naša cesta začala pri zrode požičovne kostýmov. V začiatkoch sme zistili potrebu ponúkať našim zákazníkom doplnkové služby ako bol predaj tovaru. Nakoľko mnohokrát samotné požičanie kostýmu nestačilo. Bolo treba i škrabošku na tvár alebo vejár. Mnoho kreatívnych zákazníkov hľadalo doplnky, ktorými by doplnilo vlastnoručne vyrobený kostým a tak sa postupne rozširovala ponuka nielen  kostýmov ale aj o predaj karnevalových masiek, parochní, zubov, škrabošiek, zbraní, falošnej krvi a mnohého ďalšieho.

 

Popritom sa natískali otázky čo robiť mimo karnevalovej sezóny. Ako prilákať zákazníkov a čo im vlastne ponúknuť?  Odpoveď bola narodeniny. Taká jednoduchá ale zároveň zložitá. V tejto oblasti sme nemali žiadne skúsenosti. A tak naše prvé nákupy tohto druhu tovaru boli skôr chaotické ako by mali hlbší zmysel. Postupne sme si uvedomili že na 14m2 je ťažké prevádzkovať požičovňu karnevalových kostýmov a masiek a zároveň párty shop. Prišlo rozhodnutie sa presťahovať do väčších priestorov. Po presťahovaní pribudli nové police a regály kde bolo možné tovar vystaviť a zároveň ešte stále zvyšovalo miesto na rozvoj. Postupne sa nám podarilo sortiment tovaru na detské párty, balónikov, oslavy jubileí či karneval rozšíriť tak, že sme začali uvažovať o spustení vlastného e-shopu.

 

A tak v roku 2016 sme spustili prevádzku e-shopu na doméne w.karnevalsro-obchod.sk. Počiatočné nadšenie vystriedalo racionálne uvažovanie nad funkcionalitou, právnymi predpismi a prehľadnosťou a prívetivosťou obchodu pre on-line zákazníkov. Vyskúšali sme niekoľko farebných variácií a rôznych rozostavení. Snažili sme sa aplikovať i vlastné skúsenosti a pocity z on-line nakupovania. Zároveň sme ho neustále vylepšovali a vylepšujeme a by zákazník, ktorý vstúpi do on-line obchodu pohodlne a ľahko našiel hľadaný tovar ale i jednoducho dokázal nákup uskutočniť a dokončiť.

 

Dosť dlho nás trápil problém s príliš dlhým názvom domény on-line obchodu a tak po dlhkšom uvažovaní a odhodlávaní sme sa rozhodli v marci 2018 obchod premenovať a presunúť na doménu w.nasaparty.sk. Dúfame, že tento presun pomôže vám našim zákazníkom sa opätovne vracať na stránky nášho on-line obchodu.


 

Kontaky Informácie Podporovaný platobný systém

logo našapárty Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

 

Tel.: +421 911 564 050

E-mail: info@karnevalsro.sk

 

O nás
Referencie
Kontakty
Čas dodania a cena

Formulár na odstúpenie od zmluvy

Zásady ochrany osobných údajov


*Platí pre objednávky prijaté
   v pracovné dni. Doručenie Po-Pia.
   Spôsob dopravy: Kuriér DPD.

 

 

 

 

 

 

 


 

 Gopay platobná brána podmienky

Nepodarila sa vám zrealizovať platba. Viac tu.

Copyright 2016 - 2019 © Nasaparty.sk