G-XNXH6LGN0X
Kategórie      

V prípade otázok na kontaktujte

Karneval s.r.o.

 

V prípade akých koľvek informácií sa na nás neváhajte obrátiť. Tovar máme priamo skladom. Zároveň ho predávame i na našej kamennej predajni a preto vám dokážeme poradiť  a aj doporučiť vychádzajúc zo skúseností vlastných ako aj zo skúseností našich zákazníkov. 

 

Kamenná predajňa:                                           

Karneval

Námestie osloboditeľov 76                                     

031 01  Liptovský Mikuláš  

 

 

Otváracie hodiny:                                

Po-Pia: 9.30–12.00 a 13.00–16.30

 

                                                                        

IČO: 48008249  

IČ DPH: SK2024177408                                                                                  


Telefón:

+421 911 564 050


 

Email: info@karnevalsro.sk

Galéria nami realizovanej balonovej výzdoby: https://photos.app.goo.gl/bxiGFMUW9YjA9c8f9


 

 

O nás

Vitajte na stránkach nášho e-shopu. z malinkej požičovne kostýmov sme sa postupne stali predajňou a on-line obchodom, ale ako to celé vlastne začalo?

 

Naša cesta začala pri zrode požičovne kostýmov. V začiatkoch sme zistili potrebu ponúkať našim zákazníkom doplnkové služby ako bol predaj tovaru. Nakoľko mnohokrát samotné požičanie kostýmu nestačilo. Bolo treba i škrabošku na tvár alebo vejár. Mnoho kreatívnych zákazníkov hľadalo doplnky, ktorými by doplnilo vlastnoručne vyrobený kostým a tak sa postupne rozširovala ponuka nielen  kostýmov ale aj o predaj karnevalových masiek, parochní, zubov, škrabošiek, zbraní, falošnej krvi a mnohého ďalšieho.

 

Popritom sa natískali otázky čo robiť mimo karnevalovej sezóny. Ako prilákať zákazníkov a čo im vlastne ponúknuť?  Odpoveď bola narodeniny. Taká jednoduchá ale zároveň zložitá. V tejto oblasti sme nemali žiadne skúsenosti. A tak naše prvé nákupy tohto druhu tovaru boli skôr chaotické ako by mali hlbší zmysel. Postupne sme si uvedomili že na 14m2 je ťažké prevádzkovať požičovňu karnevalových kostýmov a masiek a zároveň párty shop. Prišlo rozhodnutie sa presťahovať do väčších priestorov. Po presťahovaní pribudli nové police a regály kde bolo možné tovar vystaviť a zároveň ešte stále zvyšovalo miesto na rozvoj. Postupne sa nám podarilo sortiment tovaru na párty doplnky pre deti, narodeninová párty pre deti, párty dekorácie, balónikov, oslavy jubileí či karneval rozšíriť tak, že sme začali uvažovať o spustení vlastného e-shopu.

 

A tak v roku 2016 sme spustili prevádzku e-shopu na doméne w.karnevalsro-obchod.sk. Počiatočné nadšenie vystriedalo racionálne uvažovanie nad funkcionalitou, právnymi predpismi a prehľadnosťou a prívetivosťou obchodu pre on-line zákazníkov. Vyskúšali sme niekoľko farebných variácií a rôznych rozostavení. Snažili sme sa aplikovať i vlastné skúsenosti a pocity z on-line nakupovania. Zároveň sme ho neustále vylepšovali a vylepšujeme a by zákazník, ktorý vstúpi do on-line obchodu pohodlne a ľahko našiel hľadaný tovar ale i jednoducho dokázal nákup uskutočniť a dokončiť.

 

Dosť dlho nás trápil problém s príliš dlhým názvom domény on-line obchodu a tak po dlhkšom uvažovaní a odhodlávaní sme sa rozhodli v marci 2018 obchod premenovať a presunúť na doménu w.nasaparty.sk. Dúfame, že tento presun pomôže vám našim zákazníkom sa opätovne vracať na stránky nášho on-line obchodu.


 

Kontaky

Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

IČ DPH: 202417408

  

+421 911 564 050

info@karnevalsro.sk

Copyright 2016 - 2024 © Nasaparty.sk