G-XNXH6LGN0X
Kategórie      

Nepodarila sa vám platba

Úvod Informácie Platba onlineNezrealizovaná online platba

Síce sa Vám nepodarila online platba, dobrá správa je, že vaša objednávka bola zaevidovaná. Na vami zadanú e-mailovú adresu bolo zaslané potvrdenie o prijatí vašej objednávky. Podľa toho či ste nakupovali ako registrovaný alebo neregistrovaný zákazník vám prinášame postup ako postupovať ďalej.

Pre Registrovaných zákazníkov

Pokiaľ sa platba kartou z nejakého dôvodu nepodarila uskutočniť. Vaša objednávka bola zaregistrovaná a uložená. Na vami zadaný e-mail vám prišlo potvrdenie o prijatí objednávky. Môžete sa k nej vrátiť po prihlásení na stránke e-shopu. V pravom hornom rohu "Môj účet" časť "Moje objednávky". V detaile objednávky je tlačidlo Platba kartou on-line. Pomocou tohto tlačidla je možné zaplatiť objednávku do 24 h od jej vytvorenia. Po úspešnom zaplatení toto tlačidlo zmizne a objaví sa informácia, že transakcia bola úspešná. Zároveň vám príde e-mailom potvrdenie o zaplatení objednávky.

 

V prípade, že sa vám napriek snahe nedarí zopakovať platbu. Môžete ju zaplatiť bankovým prevodom.

Číslo účtu: SK85 0200 0000 0034 4017 3451 (VÚB Banka)

Variabilný symbol: použite číslo objednávky z e-mailu

Poznámka: tu uveďte vaše meno a priezvisko ako ste ho zadali v objednávke

V prípade, že potrebujete urýchliť dodanie tovaru, e-mailom nám zašlite potvrdenie o zadaní prevodu a vašu objednávku zaradíme do expedície.

Po nasledujúce 4 dni bude tovar pre vás rezervovaný po ich uplynutí bude objednávka stornovaná.

 

Pre Neregistrovaných zákzaníkov

Pokiaľ sa platba kartou z nejakého dôvodu nepodarila uskutočniť. Vaša objednávka bola zaregistrovaná a uložená. Na vami zadaný e-mail vám prišlo potvrdenie o prijatí objednávky. Vašu objenávku je možné zaplatiť bankovým prevodom alebo zmenou spôsobu platby na dobierku. Po nasledujúce 4 dni bude tovar pre vás rezervovaný po ich uplynutí bude objednávka stornovaná.

 

Bankový prevod:

Číslo účtu: SK85 0200 0000 0034 4017 3451 (VÚB Banka)

Variabilný symbol: použite číslo objednávky z e-mailu

Poznámka: tu uveďte vaše meno a priezvisko ako ste ho zadali pri objednávke

V prípade, že potrebujete urýchliť dodanie tovaru, e-mailom nám zašlite potvrdenie o zadaní prevodu a vasu objednávku zaradíme do expedície.

 

V prípade zmeny platby na dobierku nás prosím kontaktujte na tel. čísle: 0911/564 050 alebo e-mailom: info@karnevalsro.sk

 

 

Kontaky

Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

IČ DPH: 202417408

  

+421 911 564 050

info@karnevalsro.sk

Copyright 2016 - 2024 © Nasaparty.sk