Kategórie      

Jednorožce úžasná detská párty

Pridané: 14.06.2018
|
Monika
Ako naplánobvať detskú párty

Ako naplánovať úžasnú párty s Jednorožcami? Ak vás trápi takáto otázka je  zrejmé, že  to bude dievčenská párty v nádherných pastelových tónoch. Podľa toho sa treba pripraviť na záplavu ružovej, fialovej, levanduľovej či mentolovej farby pripomínajúcich detskú hravosť a smiech. Takže sa poďme do toho spolu ponoriť.

Ako pri každom plánovaní treba začať od začiatku a to od výzdoby. Najskôr sa treba rozhodnúť či zvolíte bielo-ružovú kombináciu doplnenú zlatou alebo použijete všetky farby dúhy. Pomocou girlandovej pásky môžete vytvoriť prekrásnu balónovú girlandu. Ak balóniky nafúkate héliom možete vytvoriť krásnu balónovú bránu. Z modelovacích balónikov môžete jednoducho spraviť dúhu. Na ich spojenie použite obojstrannú lepiacu pásku. Na konce použite biele balóniky nafúknuté do rôznych veľkostí a vytvoríte dojem malého obláčika. Z bieleho pompomu, ale kľudne môžete použiť i svetloružový či zlatý, môžete vytvoriť hlavu jednorožca. Na roh použite párty klobúčik v zlatej farbe, ktorý rozstrihnete a  zmenšíte obvod tak aby ste dosiahli dlhý úzky roh. Na oči a uši môžete použiť farebný papier alebo mose gumu.

 

balóniková dúhabalóniková výzdobabalón jednorožec

narodeninová výzdoba jednorožecnarodeninová výzdoba jednorožecnarodeninová výzdoba jednorožec

 

Keď je postarané o výzdobu tak hor sa do prípravy maškŕt na párty. Torty môžu byť náročné no jednoduchú farebnú tortu z piškótového cesta zafarbeného potravinárskym farbivom a plnkou z mascarpone poľahky zvládne každá šikovnejšia žienka. Na ozdobenie môžete použiť sady s papierovými jednorožcami a dozdobiť kvietkami, alebo napiecť malé medovníčky a ozdobiť ich trblietkami a farebnými cukríkmi. Z kornútkov na zmrzlinu môžete vytvoriť úžasné rohy namočením do bielej čokolády alebo väčšie naplniť letným ovocím a máte sladko-zdravú variantu.

 

narodeninová výzdoba jednorožecnarodeninová výzdoba jednorožecnarodeninová výzdoba jednorožecnarodeninová výzdoba jednorožecnarodeninová výzdoba jednorožecnarodeninová výzdoba jednorožec

 

Dres kód, dnes už každý pozná čo to znamená. Prečo nie i na oslavu s jednorožcami (jednorožce). Tutu sukienku má už hádam každá malá slečna a k nej len pekné pastelové tričko. Doplniť o pastelové náramky a náhrdelníky, krorých majú vo svojich šperkovniciach neúrekom. A môže sa ísť hoc aj na ples. Ak rozmýšlate o nejakých drobnostiach pre pozvané kamarátky. Ideálne sú na to čelenky alebo papierové škrabošky s motývom jednorožcov. Na veselé spomienky sú ideálne rekvizity na fotenie, s ktorými si zaručene užijú kopec zábavy. Ak by ste sa obávali, že predsa by sa mohli nudiť čo tak vyskúšať tohtoročnú novinku Fru Blu sady na tvorbu veľkých a maxi bublín. Skúšali ste niekedy vytvárať kvietky alebo zvieratká z modelovacích balónov. Každá trošku šikovnejšia mamička to zaručene zvládne.

narodeninová výzdoba jednorožecnarodeninová výzdoba jednorožecnarodeninová výzdoba jednorožecnarodeninová výzdoba jednorožecnarodeninová výzdoba jednorožec

 

Zaručene prídete ešte na daľšie skvelé nápady. Prajeme vám aby vám plánovanie narodeninovej oslavy išlo aspoň tak šikovne ako nám písanie tohto príspevku. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Späť na zoznam článkov

Kontaky

Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

IČ DPH: 202417408

  

+421 911 564 050

info@karnevalsro.sk

Copyright 2016 - 2024 © Nasaparty.sk