G-XNXH6LGN0X
Kategórie      

Ako pripraviť narodeninovú oslavu 1 narodenín

Pridané: 29.01.2021
|
Monika
Ako priparaviť narodeninovú oslavu 1 narodenín pre chlapca a pre dievčatko

Oslava prvých narodenín patrí medzi udalosti na ktoré sa teší celá širšia rodina. Párty môže poňať ako čisto rodinnú udalosť alebo pozvete i nových kamarátov vášho drobca. Od toho sa už potom odvýja veľkosť vašej párty a množstvo výzdoby, ktoré budete potrebovať.No o tom si už povieme v článku.

Ako prvé si musíte položiť otázku či to bude oslava v tradičných farebných kombináciách pre chlapca v odtieňoch modrej a pre dievča v odtieňoch ružovej. Vprípade, že vás modrá alebo ružová nelákajú sú v ponuke i rodovo neutrálne alternatívy ako Na farme, Krtko a Prasiatko Pepa.

prasiatko pepaMickey mouseminnie mousena farme

Ako náhle vyriešite farebnosť môžete pristúpiť k dalšej časti ato či vyzdobíte len čelo stola za, ktorým bude sedieť oslávenec alebo výzdobu rozmiestnite rovnomerne po celej miestnosti. V prípade, že sa rohodnete pre malú oslavu a ozdobíte len čelo stola na fotkách urobených zo správneho uhlu to vôbec nemusí byť poznať.

 1 naordeninyveselá jednotka

Medzi základné a cenovo dostupné dekorácie patria klasicné latexové balóny, tých nikdy nie je dosť a deti ich milujú, stuhy z krepového papiera, skladacie papierové rozery a gule. Nezabudnite na fóliové balóny, možno to tak nevyzerá no pri správnom použítí sa dajú opakovane používať. Veľkú časť výzdoby môžete opakovane pužívať a tak prispieť k ochrane životného prostredia. Aby to nebolo fádne doplňte to o výzdobu špeciálne určenú na oslavu 1 roka. Táto býva v obvykle ružovej farbe pre dievčatá, modrej pre chlapcov a neutrálna v téme Na farme.

na farme 1 naordeniny1 naordeniny1 naordeniny1 naordeniny1 naordeniny

Veľkej obľube sa tešia balóny plnené héliom, ktoré pekne stoja a tak netreba hľadat vhodnú garnížu alebo lampu na ktorú ich zavesíte. Na plnenie héliom sú najlepšie fóliové balóny, ktoré vydržia lietať i niekoľko dní oproti latexovým balónom kde sa dĺžka ich lietania ráta v hodinách. Ak sme sa netrafili do vášej predstavy internete je plný dalších nápadov na oslavu 1 narodenín, tak hor sa do toho.

1 naordeniny1 naordeniny1 naordeniny1 naordeniny1 naordeniny1 naordeniny

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Kontaky

Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

IČ DPH: 202417408

  

+421 911 564 050

info@karnevalsro.sk

Copyright 2016 - 2024 © Nasaparty.sk