G-XNXH6LGN0X
Kategórie      

Nápady na letnú párty

Pridané: 17.07.2017
|
Monika
Hľadá sa Dory

Oslava alebo párty v štýle rozprávky Hľadá sa Dory určite patrí medzi témy, ktoré dokážu i v horúcom lete schladiť. Možností je veľa tak sa poďme spolu na niektoré pozrieť.

Torta hľadá sa doryTorta hľadá sa dory

 

Torta je základ a s fondánom sa dajú stvárať divy. Keď si netrúfate na zložité tvary treba sa len lepšie pozrieť či na poličkách nemáme odložené mušle, ktoré po vyvarení vo vriacej vode môžete použiť ako dekoráciu. Deti určite medzi hračkami majú nejakú tú rybku. Ako piesok sa dajú použiť jedlé glitre ale aj cornflakesová strúhanka, ktorá má hrubšiu štruktúru.

                                               

Hľadá sa doryHľadá sa dory

 

Pitný režim je dôležitý a tak si môžeme pripraviť nálepky s obrázkom a ak si necháme miesto na meno tak si deti určite nepomýlia fľašky, poháre alebo teraz módne závaraninové fľašky. Papierové samolepky zoženiete v papiernictve a obrázok na nete. Ak chcete deti trochu zapojiť môžete použiť omaľovankový obrázok a každé si môže svoju samolepku vymaľovať a dotvoriť. Ak deťom ponúknete krčah s vodou veľmi ľahko ju oživíte hviezdicami s karamboly, ktorú stačí nakrájať na plátky.

 

Hľadá sa doryHľadá sa doryHľadá sa doryHľadá sa doryHľadá sa dory

 

Najviac starostí je aj tak s tým čím ideme deti nakŕmiť. Môžu to byť šľapky z BB keksov, plnený croisant s očami pripomínajúceho kraba, hod dogy s párkou v tvare chobotnice či slané rybyčky. Žralok z dyne, ktorého môžete naplniť hroznom či malinké jahodové hviezdice sa budú pekne vynímať na palacinkách či ovocnej bublanine.

                                                                                              

Hľadá sa doryHľadá sa doryHľadá sa dory

 

Ak chcete originálne klobúčiky, vyrobíme si ich z farebného tvrdého papiera a na uchytenie použijeme klobúkovu gumičku, ktorú dostať v galantérii. Na zabalenie darčeka, malých pozorností pre kamarátov alebo len ako ozdobu môžeme vyrobiť Dory z krepového papiera. Ako výplň môžete použiť novinový papier, na plutvy a očká tvrdý farebný papier alebo farebný filc. Na vytvorenie dojmu rias a mora použijeme na pásy nastihaný krepový papier, jeho stočením zosilníme dojem. Dúfame, že vám tento článok pomôže. :)

                       

 

 

                         


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Nápady na letnú párty

vložiť nový komentár
01.11.2018 pridal ekvxnyut
1

Kontaky

Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

IČ DPH: 202417408

  

+421 911 564 050

info@karnevalsro.sk

Copyright 2016 - 2024 © Nasaparty.sk