Kategórie      

Ako naplánovať detskú Párty s Krtkom

Pridané: 26.04.2018
|
Monika
Detská párty s Krtkom

Kto by nepoznal rozprávku o Krtkovi a jeho kamarátoch. Po rokoch sa znovu objavuje na obrazovkách a spoločne s ním prichádza i kolekcia pohárov, tanierov, slamiek, servítkov, balónikov, girlánd a ďalších prepotrebných vecí na párty alebo oslavu narodenín. Skúsime vám trošku s prípravou oslavy pomôcť.

torta na párty s krtkomtorta na párty s krtkom

 

Určite základom každej párty alebo oslavy je nejaká tá maškrta. Po väčšinou to býva torta. Ak si netrúfate alebo nemáte čas na dlhé pečenie a zábavu s náročnou výzdobou z fondánu, prikladáme jednoduchý nápad na klasickú Krtkovu tortu, ktorá sa dá kúpiť v obchode v prášku. Príprava je jednoduchá a zaberie málo času. Na ozdobenie môžete použiť jedlé kvety sedmokrások a bude úplne dokonalá. Ak by ste predsa našli trošku času určite by ste zvládli malého Krtka ako na obrázku v pravo. V detských stavebniciach z lega skúste pohľadať malé vedierko a lopatku. Samozrejme takúto dekoráciu na torte treba mať pod dohľadom aby ju náhodou deti omylom nezjedli. Deti odfotiť s tortou a rýchlo dať plastové časti výzdoby preč. 

 

krtkova pártykrtkova pártykrtkova párty

 

Z bieleho a celozrnného sendviča môžete spraviť peknú farebnú stonožku alebo dážďovku. Ak sa vám nechce vykrajovať alebo neradi plytváte, použite chlebík z ktorého vytvorte Krtkov tunel. Krtkovi kamaráti Zajko a Miška majú radi kopec zeleniny. Aj deťom sa určite zapáči zelenina nakrájaná na tyčinky a doplnená o dip alebo zaziky. Deti milujú ľad či v zime alebo v lete. Do vaničky na ľad pridajte jedlé kvety, bylinky alebo drobné ovocie. Tak to pripravené kocky ľadu môžete použiť na ozdobenie nápojov. Samozrejme ak máte doma deti čo neradi experimentujú treba radšej použiť ich obľúbené ovocie. Predídete tak sklamaniu z toho, že vaša snaha bola zbytočná.

 

krtkova pártykrtkova pártykrtkova párty

 

Po jedle je výzdoba druhá najdôležitejšia vec na príprave párty. Na výzdobu môžete použiť papierové pom-pomy v žiarivých farbách a doplniť ich girlandami, prípadne oživiť stuhami z krepového papiera. Na párty nesmú chýbať balóniky. Buď skúsite vytvoriť z farebných balónov kvety alebo použijete už hotové kvety z fóliových balónov. Rozhodne na ne netreba zabudnúť. Či už ich nafúkate vzduchom alebo použijete Hélium deti balóny jednoducho milujú. Pri príchode oslávenca môžete vystreliť farebné konfety čím určite nič nepokazíte.

 

krtkova pártykrtkova pártykrtkova párty

 

Prajeme vám kopec zábavy pri plánovaní a počas párty.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako naplánovať detskú Párty s Krtkom

vložiť nový komentár
01.11.2018 pridal ekvxnyut
1

Kontaky

Karneval s.r.o.                  

Námestie osloboditeľov 76 

031 01  Liptovský Mikuláš

IČO: 48008249

IČ DPH: 202417408

  

+421 911 564 050

info@karnevalsro.sk